Походи на байдарках річкою Случ

Фильтры

Річка Случ, тягнеться Поліссям звивистим шляхом пронизуючи три області України. Случ - річка довжиною 451 км, а ширина русла змінюється від 5 до 50 метрів. Ця річка цікава, не лише красою пейзажів, а й легендами, історичними подіями, руїнами замків, фортець та оборонних споруд. Спокійна та гладка річка Случ, у своїй середній частині, набуває гірського характеру, адже річка проторила собі шлях через Український кристалічний щит, утворивши у своїй долині неповторні живописні ландшафти. Сплавляючись по одній річці, ви зможете насолодитися як спокійною водною гладдю, так і гірськими порогами. Що вже говорити про пейзажі - встигайте дивитися на всі боки: чагарники змінюються на каміння, каміння на пісок, пісок на затоки і луки, а луки на ліси.

Сплав річкою Случ проходить за заповідною природою Нацпарку Надслучанський

Сплави річкою Случь

Сплав з нагоди - це подія, яка має статися в житті кожного мандрівника. Адже на цій річці можна поєднати сплав та рафтинг. Спокійна водна гладь змінюється порогами кілька разів за час сплаву. У руслі багато перешкод у вигляді рухомих мостів і старих гребель. Такий сплав підійде сім'ям з дітьми, великим галасливим компаніям, бабусям і дідусям, компанії співробітників - загалом усім, хто готовий до передозування красою та активністю.

Водний похід Случем - це подорож одним з найкрасивіших сплавних маршрутів в Україні. Закритість долини, оточеної пагорбами та гранітами, утворили тут свій мікроклімат. Гарні гірські пейзажі, гранітні скелі, унікальна рослинність складають таку картинку, через яку Случ та її береги стали називати "Надслучанська Швейцарія”. Сплавлятися без фотоапарата тут просто неможливо!

Корпоратив на Случі

  • Незвичайно, насичено, свіжо і активно - скажіть своєму шефу, що саме такий корпоратив вам потрібен :) Якщо сплав дуже бадьорий на Случі, то корпоратив може бути ще бадьорішим! Тімбілдінг на воді - Тімбілдінг на суші.
  • Різні квести під час сплаву, де ваш колектив може стати піратами чи вікінгами. Між проходженням порогів, мостів та заток - шукайте скарб, збирайте піастри або відгадуєте загадки стародавніх вікінгів. Вже якщо відкопаєте скарб або відвоюєте його - він буде дуже практичним і доречним до вечірніх посиденьок біля вогнища.
  • Таке точно варто відобразити за допомогою нашого фотографа на веслах або відеооператора з коптером. А краще за них двох!
  • Після активного сплавного дня вас чекає вечеря, приготована на вогні. Смачна, димна, мангальна вечеря.
  • Можемо влаштувати для вас фаєр-шоу та гітарну вечірку.
  • Такий корпоративний сплав буде запальним у прямому та переносному сенсі.

Маршрути сплавів з нагоди

Майже весь сплав проходить по заповідним територіям, де один нацпарк перетікає в інший. По маршруту сплаву ви побуваєте в ландшафтному парку “Надслучанський”, заказниках “Соколіні гори” та “Маринино-Устьєнські граніти”. Пропливаючи по Случу через ці заповідники ви побачите скелі та виступи гранітів. По водному маршруту, над головою ви побачите величезну скелю, що нависла над річкою - Князь-гора, висота якої 60-70 м. На вершині Князь-гори сотні років дрімає Губківський замок, будівництво якого датується 13-14 століттями. На жаль, до наших днів залишилися тільки руїни, але й подорож у нас поза цивілізацією!:) Так, що ви зможете повністю поринути у дикий відпочинок.

Маршрут вихідного дня ми починаємо з села Городниця та закінчуємо у селі Сосонове. У триденному сплаві початок маршруту буде у селі Курчиця, а фінішуємо у тому самому Сосновому. Сплав на байдарці або рафтинг на Случі - різноманітний і мальовничий. Проходження невеликих порогів, шивер та просторої гладі води не вимагають спеціальної підготовки, але в той же час цей сплав не дасть вам нудьгувати. Сплав урізноманітнюється пішохідною прогулянкою на огляд руїн Губківського замку. З висоти замку вам відкриється панорама на річку, де ви зможете зробити чудові фото.

Додаткова інформація про річку Случ

Случ - одна з найдовших річок Полісся. Немає єдиної думки щодо походження назви річки Случ. Кажуть, що назва Случ, походить від слова "слука", що означає "згорблений", "скорчений". Так і є - русло річки досить звивисте.

До 1939 року річка Случ була природним кордоном між Західною та Східною Україною. На правому березі знаходилася «лінія Сталіна», про що свідчать доти, що збереглися, та інші військові споруди.